بررسی شغل پسیو کار

یکشنبه 29 تیر

خبرنامه

خبرهای جدید را زودتر از بقیه دریافت کنید

در دیگر صفحات ما مجازی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید

فیسبوک لینکدین اینستاگرام
بررسی شغل پسیو کار

شغل و مهارت

بررسی شغل پسیو کار

در حدود چند سالی است که پروژه های نصب و پیاده سازی شبکه در شرکت های مختلف افزایش یافته است. به همین دلیل افزایش استخدام در زمینه شغلی پسیو کار شبکه نیز افزایش یافته است. سازمان ها و شرکت های ایرانی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود تلاش بر راه اندازی سیستم های یکپارچه اتوماسیون اداری نموده اند و تعداد این شرکت ها روز به روز در حال افزایش می باشد. پس بر همین مبنا پروژه های نصب و پیاده سازی شبکه و در عین حال استخدام شغل پسیو کار در این گونه از شرکت ها افزایش یافته است. در این مقاله سعی شده است تمام زوایای مربوط به شغل پسیو کار شرح داده شود تا در انتخاب شغل آینده شما تاثیر داشته باشد، با ما همراه باشید.

آشنایی با رشته مهندسی نساجی

شغل و مهارت

آشنایی با رشته مهندسی نساجی

یکی از رشته هایی که جامعه در همه عصرها به آن نیاز دارد و نیازمند تغییرات به روز و متناسب با سلیقه های افراد جامعه و یا سن و سال های مختلف است رشته مهندسی نساجی است. دانش آموزان رشته ریاضی و فیزیک با کسب تراز لازم می توانند این رشته را برای ادامه تحصیل خود در دانشگاه انتخاب کنند و برای این صنعت مفید واقع شوند. انسان ها در همان ابتدای زندگی به پوشش و هم چنین محافظ برای بدن خود در شرایط مختلف مانند سرما و گرما و یا برای انجام برخی فعالیت های فیزیکی روزانه خود نیاز داشته¬ است که می توان قدمت این رشته را به زمان های بسیار دور بدانیم.

بررسی شغل پزشک زیبایی

شغل و مهارت

بررسی شغل پزشک زیبایی

در این مقاله قرار است به بررسی شغل پزشکی زیبایی بپردازیم و با تمام ویژگی هایی که مربوط به این شغل است، آشنا شویم. شغل پزشک زیبایی از جمله زیر شاخه های جراحی است که با اصلاح و ترمیم شکا ظاهری انسان درگیر می باشد. این نوع از شاخه علم پزشکی با انواع جراحی های ترمیمی، دست، جراحی ریز و هم چنین ترمیم سوختگی ها در ارتباط می باشد. در اصل پزشک زیبایی با جراحی بخش هایی از بدن مانند صورت، گوش، شکم، دست . باسن می تواند در زیبایی ظاهری فرد تاثیرگذار باشد. برای تکمیل اطلاعات در مورد شغل پزشک زیبایی تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با رشته مهندسی مکانیک

شغل و مهارت

آشنایی با رشته مهندسی مکانیک

یکی از رشته های پرطرفدار برای دانش آموزان ریاضی و فیزیک رشته مهندسی مکانیک است که دانشجویان این رشته با سایر مهندسی های دیگر ارتباط نزدیکی دارند. دانش آموختگان رشته مهندسی مکانیک طراحی می کنند،ساخت و راه اندازی دستگاه،قطعات و ماشین آلات را انجام می دهند و در نهایت با فعالیت خود در جامعه و صنعت بسیار مفید و مؤثر ظاهر می شوند. مهندسی مکانیک در فعالیت های خود از مفاهیم ریاضی و اصول فیزیک استفاده می کنند و نیروهای وارد بر اجسام و حرکت آنها را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می دهند و در نتیجه این تجزیه و تحلیل به پیشرفت های آن زمینه کمک می کنند.

بررسی شغل پزشک داخلی

شغل و مهارت

بررسی شغل پزشک داخلی

پزشک داخلی در اصل یکی از تخصص های پزشکی می باشد که با پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های بزرگسالان در ارتباط می باشد. متخصصان داخلی از بیمارانی که در محیط بیمارستان بستری هستند و یا در شرایط آمبولانسی قرار دارند می توانند مراقبت نمایند. در ضمن متخصصان داخلی می توانند نقشی محوری در آموزش و پزوهش ایفا نمایند و در ضمن پزشکی داخلی را از تخصص های دامپزشکی نیز محسوب می نمایند. در این مقاله با بررسی تمام جوانب مربوط به این شغل می خواهیم انتخاب مناسب تری را برای شما فراهم آوریم. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با رشته مهندسی عمران

شغل و مهارت

آشنایی با رشته مهندسی عمران

از رشته های جذاب و مورد علاقه دانش آموزان رشته ریاضی و فیزیک رشته مهندسی عمران است که پس از قبول شدن در کنکور سراسری و کسب تراز لازم می توانند به این رشته مهندسی ورود پیدا کنند. مهندس عمران جزو افرادی است که در کلیه زیرساخت های ساختمانی و بناهای مختلف از نظیر راه ها،سدسازی ها، تونل ها و... بسیار مؤثر و تأثیر گذار است. رشته مهندسی عمران را می توانیم یک مهندسی تعریف کنیم که آباد سازی در زمینه های مختلف را با دانش بالایی که دارد فراهم می سازد. با توجه به پیشرفت هایی که در حوزه های مختلف داشته ایم نیاز است به کارهای عمرانی توجه و دقت بیشتری شود. فعالیت های عمرانی در بسیاری از اذهان به ساختمان سازی و راه سازی ها محدود است که باید بگوییم رشته مهندسی عمران در همه صنایع و حوزه ها فعالیت دارد. کشاورزی، راه و شهرسازی، تأمین مسیرهای دسترسی به هر منطقه مسکونی، شبکه های آب رسانی، ساخت زیر ساخت های مربوط به فعالیت های مهندسی برق و انرژی هسته ای، احداث پل ها و تونل ها برای موارد مورد نیاز به خصوص سهولت و جابه جایی ها و سایر موارد عمرانی دیگر از جمله فعالیت های دانش آموختگان این رشته است.

آشنایی با شغل خبرنگار

شغل و مهارت

آشنایی با شغل خبرنگار

خبرنگار کسی است که وظیفه تهیه گزارش و یا اطلاع رسانی از یک اتفاق یا رویداد را دارد.خبرنگار با بهره گیری از استعدادی که دارد و با استفاده از منابع مختلف و یا مصاحبات و ملاقات های رو در رو سعی می کند یک گزارش مکتوب یا تصویری یا صوتی به مخاطب خود عرضه کند.یک خبرنگار وسعت دیدی به اندازه همه دنیا دارد و سعی می کند از کلیه حوادث و رویدادهای سیاسی،اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی اطلاع داشته و به بهترین نحو ممکن آن را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

آشنایی با شغل مدیر آموزش

شغل و مهارت

آشنایی با شغل مدیر آموزش

مدیر آموزش کسی است که کلیه فعالیت های مربوط به برنامه های آموزشی جهت افزایش دانش و مهارت افراد سیستم یا سازمان خود را طراحی و مدیریت می کند.مدیر آموزش یکی از افراد مهم است که در پیروزی و موفقیت سیستم خود نقش بسیار تأثیرگذار و مستقیمی دارد. دلیل این تأثیر این است که همه صنعت ها و فعالیت ها، روزانه پیشرفت خاص خود را دارند به عنوان مثال استفاده از یک دستگاه که با برنامه ای خاص کار می کند و یا نحوه ی استفاده از یک تجهیز خاص در هر حوزه فعالیتی از همان ابتدای نصب و راه اندازی تا به کارگیری آن در چرخه ی تولید نیازمند آموزش های خاصی است که مدیر آموزش مسئولیت این آموزش ها را بر عهده دارد.