خبرنامه

خبرهای جدید را زودتر از بقیه دریافت کنید

در دیگر صفحات ما مجازی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید

فیسبوک لینکدین اینستاگرام
چگونه مهندس عمران موفقی باشیم؟

شغل و مهارت

چگونه مهندس عمران موفقی باشیم؟

یکی از پرطرفدارترین و با مجذوب ترین رشته های مهندسی، مهندس عمران است. رویای شیرین اکثر پسران و دختران در سنین کودکی و نوجوانی این است که چگونه یک مهندس عمران یا در واقع چگونه مهندس عمران موفقی باشیم؟ کلاه زیبا و خاصی که مهندس عمران بر سر می گذارد، نقشه هایی که در دست می گیرد، نظارتی که بر یک ساختمان دارد و ابهتی که نام مهندس بر شخصیت آن ها می گذارد، همه و همه رغبت فوق العاده ای به گرایش مهندسی عمران می دهد. اگر در این مقال هدر کنار ما باشید با این شغل جذاب بیشتر آشنا خواهید شد.

درآمد رشته مهندس صنایع غذایی

شغل و مهارت

درآمد رشته مهندس صنایع غذایی

هدف از نگارش این مقاله ما بررسی درآمد رشته مهندس صنایع غذایی می باشد. از این رو ما در این مطلب به معرفی شغل مهندسی صنایع غذایی، اهمیت و جایگاه این شغل و وضعیت استخدام آن و درآمد آن پرداختیم. اگر شما نیز قصد کسب اطلاعات در این حوزه را دارید می توانید این مقاله را مطالعه نمایید.

10 ویژگی مهندس سخت افزار

شغل و مهارت

10 ویژگی مهندس سخت افزار

هدف از نوشتن این مقاله بیان ویژگی های مهندس سخت افزار، توانایی ها و وظایف او بود. ما در این مقاله به معرفی این شغل و وضعیت استخدام آن پرداختیم. اگر شما نیز می خواهید که در این زمینه اطلاعات خود را افزایش دهید می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

با جذابیت های شغل مهندسی پوشاک بیشتر آشنا شوید

شغل و مهارت

با جذابیت های شغل مهندسی پوشاک بیشتر آشنا شوید

علم مهندسی پوشاک یا به لاتین Apparel Engineering شاخه ای از رشته مهندسی نساجی است. از کهن ترین اسناد و سیر در آثار تاریخی در جهان نمایان کننده قدمت این تکنولوژی است. علی رغم وجود پیشینه تاریخی صنعت پوشاک در ایران ، چنان چه شایسته و بایسته بوده به مهندسی پوشاک چندان توجهی نشده است.

شرح کلی وظایف شغل مهندس برق

شغل و مهارت

شرح کلی وظایف شغل مهندس برق

مبحث این مقاله ما در مورد وظایف شغل مهندس برق میباشد. امروزه به دلیل وجود وسایل، تجهیزات برقی و استفاده زیاد از آنها شغل مهندسی برقی اعتبار و جایگاه خاصی در جامعه پیدا کرده است. به حدی که در بین سایر رشته های مهندسی جایگاه اول را دارد و وجود آن در دانشگاهها از اعتبارات دانشگاه محسوب میشود. برای کسب اطلاعات در این حوزه میتوانید این مطلب را مطالعه نمایید.

جذابیت های شغل خلبان

شغل و مهارت

جذابیت های شغل خلبان

خلبان شدن از رویاهای کودکی بسیاری از ما بوده است. لذا ما موضوع این مقاله خود را به جذاب ترین شغل دنیا یعنی خلبانی اختصاص دادیم. خلبان شدن تجربه یک جهانگردی پر هیجان و پر چالش است. اگر شما نیز به دنبال کسب این شغل هیجان انگیز هستید می توانید ما را تا آخر این مقاله همراهی نمایید.

ویژگی های یک مدرس زبان انگلیسی

شغل و مهارت

ویژگی های یک مدرس زبان انگلیسی

اهمیت آموزش زبان انگلیسی، در دنیای مدرن امروز غیر قابل چشم پوشی است. از طرفی، مدرس زبان انگلیسی با تأثیر مستقیمی که بر نحوه‌ی آموزش و دانش شما به عنوان یک محصل زبان خارجی می‌گذارد، می‌تواند نقش مهمی در کیفیت و بازده‌ی تسلط شما بر زبان انگلیسی داشته باشد. در این مطلب سعی داریم تا با ایجاد توازن بین سلایق مختلف، به معرفی مهم‌ترین ویژگی‌های یک مدرس زبان انگلیسی خوب بپردازیم.

آشنایی با هنر مجسمه سازی

شغل و مهارت

آشنایی با هنر مجسمه سازی

هنر سر و شکل دادن به اشیا، با عنوان مجسمه سازی شناخته می شود. مجسمه یا پیکره ماحصل نهایی و از فرآورده های هنر مجسمه سازی محسوب می گردد. خلق هر مجسمه، یک تمدن، فرهنگ و اندیشه را متجلی می سازد. بر همین اساس، یکی از راه های انتقال، بیان و ترویج نوع اندیشه و فرهنگ انسانی و هنر یک جامعه، استفاده از هنر مجسمه سازی می باشد.