بررسی شغل کاشی‌کار

شنبه 30 شهریور

خبرنامه

خبرهای جدید را زودتر از بقیه دریافت کنید

در دیگر صفحات ما مجازی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید

فیسبوک لینکدین اینستاگرام
بررسی شغل کاشی‌کار

شغل و مهارت

بررسی شغل کاشی‌کار

کاشی کاری را می توان در دو زمینه کاربردی و هنری مورد بررسی قرار داد. کاشی کاری هنری بیشتر بر روی استفاده از کاشی های تزئینی برای ساختمان های تاریخی و هنری بحث می نماید که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و بخش کاربردی شغل کاشی‌کار در صنعت ساختمان است که برای کاشی کاری منازل و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به بررسی جوانب این کار می پردازیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بررسی شغل مترجم

شغل و مهارت

بررسی شغل مترجم

مترجم به فردی گفته می شود که به زبان های مختلفی تسلط دارد و می تواند متن های متفاوت عمومی و تخصصی را از یک زبان به زبان دیگر ترجمه نماید و باید برای انتقال ترجمه بی عیب و نقص بتواند تمام جزئیات زبان مبدا و مقصد را به خوبی انتقال دهد. مترجمی می تواند در این زمینه موفق شود که بتواند منظم و دقیق باشد و بتواند سفارشات کاری خود را به موقع تحویل بدهد. در ادامه این مقاله می خواهیم اطلاعات کامل تری در مورد شغل مترجم ارائه نماییم، با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

بررسی شغل مشاور املاک

شغل و مهارت

بررسی شغل مشاور املاک

از جمله مشاغلی است که در دید مردم به عنوان یک شغل پر درآمد است و اغلب افراد تمایل دارند برای کسب درآمد بیشتر وارد این حرفه شوند. به هر حال می توان گفت که شغل مشاور املاک در دسته مشاغل پرسود قرار می گیرد و اغلب افرادی که وارد این حرفه می شوند به این دلیل است که می توانند از یک درآمد نامحدود برخوردار شوند. بسیاری از افراد تمایل دارند که یک بنگاه مشاور املاک راه اندازی کنند ولی اطلاعات چندانی در این باره ندارند. در این مقاله قرار است اطلاعات کاملی را در مورد این شغل ارائه نماییم، با ما همراه باشید.

بررسی شغل کارمند

شغل و مهارت

بررسی شغل کارمند

کارمندان در هر ارگان و سازمانی به اندازه سابقه تشکیل سازمان ها دارای سابقه کاری هستند و وظایفی که این افراد انجام می دهند بیشتر در زمینه امور دفتری و اداری می باشد. به طور کلی وظایفی که کارمند اداری انجام می دهد بر مبنای فرآیندهای اداری آن موسسه تعریف می گردد و شامل مجموعه ای از وظایف مانند جواب دادن به تلفن، تایپ، تند نویسی، کاربری ماشین های اداری و بایگانی است. در این مقاله به بررسی شغل به صورت مفصل خواهیم پرداخت، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بررسی شغل کارشناس مالی

شغل و مهارت

بررسی شغل کارشناس مالی

امور مالی شامل مجموعه‌ای از نظریه ها و تئوری هایی است که با بکار گیری منابع امور مالی توسط افراد مختلف و واحدهای مربوطه در ارتباط می باشد. شغل کارشناس مالی شامل مسیری از مسئولیت های مالی یک سازمان و یا شرکت است که نیاز به کنترل و بررسی های مالی شرکت با استفاده از اصول حسابداری است. از آن جایی که این شغل از جایگاه اجتماعی خوبی برخوردار است در این مقاله به توضیحات بیشتری در مورد این شغل می پردازیم.

بررسی شغل کارشناس خاک

شغل و مهارت

بررسی شغل کارشناس خاک

علم خاک شناسی بر مبنای بررسی و طبقه بندی خاک بر پایه ویژگی های فیزیکی مانند بافت و ویژگی های شیمیایی مانند درصد سدیم خاک و شرایط زیستی خاک است. در واقع کارشناس خاک، خاک را تحت عنوان یک ماده طبیعی که از هوازدگی فیزیکی و بیوشیمیایی ایجاد شده است، تحت بررسی قرار می دهد. برای کسب اطلاعات کامل تر در این زمینه شغلی تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بررسی شغل کارشناس بازرسی

شغل و مهارت

بررسی شغل کارشناس بازرسی

یکی دیگر از موقعیت های شغلی بیشتر مکان های اداری و سازمان های دولتی و خصوصی شغل کارشناس بازرسی است. این شغل شامل یک سری پست های سازمانی است که افرادی که در این حوزه مشغول به فعالیت می شوند، تحت نظارت مافوق خود به امر بازرسی می پردازند که این زمینه بازرسی می تواند در زمینه های اداری و مالی باشد. به هرحال برای آشنایی بیشتر در این زمینه شغلی با ما همراه باشید.

بررسی شغل قلم زن

شغل و مهارت

بررسی شغل قلم زن

قلم زنی هنری است که با ایجاد نقش و خطوط بر روی فلزاتی از جمله مس، طلا، نقره و برنج صورت می گیرد و این نقش ها توسط یک قلم و با ضربه چکش انجام می شود. هنر بسیار ظریفی است که نیاز به صبر و حوصله دارد که از قدیم از جمله هنرهای ارزشمند ایرانیان است. در این مقاله می خواهیم در ارتباط با شغل قلم زن صحبت های بیشتری داشته باشیم، برای آشنایی بیشتر با ما همراه شوید.