الو استخدام | آگهی استخدام ، استخدام جدید ، سایت آگهی استخدام ویژه کاریابی

پنج شنبه 07 بهمن

خبرنامه

خبرهای جدید را زودتر از بقیه دریافت کنید

در دیگر صفحات ما مجازی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید

فیسبوک لینکدین اینستاگرام
یکشنبه، 08 تیر 1399، 11:04
احتمال استخدام ۳۰ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اخبار شغلی

احتمال استخدام ۳۰ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش

رئیس دانشگاه فرهنگیان در خصوص آزمون اصلح گفت: این تصمیم واحد نظارت که یک نهاد مستقل است بوده و شاید در حد پیشنهاد باشد و اگر برگزاری امتحان به صورت حضوری جدی باشد قطعا در ایام کرونا مورد بازنگری قرار می گیرد.

چهارشنبه، 07 خرداد 1399، 14:36
غیبت برای ۲ گروه از مشمولان سربازی فارغ‌التحصیل سال ۹۸ که خود را معرفی نکردند

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان فارغ‌التحصیل گروه پزشکی و پیراپزشکی سال ۹۸ که تا تاریخ ۹۹/۲/۱۵ برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نکرده‌اند، وارد غیبت شده‌اند.

دوشنبه، 29 اردیبهشت 1399، 15:35
بررسی استخدام و شرایط کار گرافیست

شخصی که با تکیه بر حروف و تصاویر و به کارگیری هنر و خلاقیت خود، ایده یا پیامی را به مخاطب منتقل می سازد، در معنا و مفهوم گرافیست تعبیر می گردد. تصویرسازی، ارتباط بصری، ایده پردازی و خلاقیت، از مؤلفه های مهم و حائز اهمیت برای یک گرافیست محسوب می گردد.

شنبه، 27 اردیبهشت 1399، 13:01
بررسی استخدام و شرایط کار پشتیبان سایت

پشتیبان سایت یکی از مشاغل رایج و پر متقاضی در حوزه ارتباطات و فناوری محسوب می شود. امروزه شاهد رشد چشمگیر و فزاینده کسب و کارهای مختلف به صورت آنلاین و اینترنتی هستیم. در چنین شرایطی به روز بودن و اطمینان حاصل کردن از پشتیبانی و خدمات نگهداری سایت، برای متولیان عرصه کسب و کار بیش از پیش ضرورت و اهمیت پیدا می کند.

دوشنبه، 22 اردیبهشت 1399، 16:38
بررسی استخدام و شرایط کار حسابدار

گزینش و استخدام یک حسابدار، همواره یکی از دغدغه ها و چالش های قسمت سرمایه انسانی شرکت ها و سازمان های مختلف محسوب می شود. چراکه به علت مرتبط بودن این پست با مسائل و موضوعات مالی، از جمله پست های حساس برای یک مرکز تجاری یا شرکت به حساب می آید. از سوی دیگر، برخورداری از معیارها و ملاک هایی میتواند به عنوان یک مزیت و امتیاز ویژه برای حسابدار تلقی گردد.

پنج شنبه، 18 اردیبهشت 1399، 16:33
استخدام و شرایط کار بازاریاب

استخدام بازاریاب یکی از استخدام های مهمی است که تمامی مراکز تولید و پخش، و حتی مراکز خدماتی باید در زمینه آن اقدام کنند زیرا، در بازار امروز دیگر شیوه های سنتی پاسخگو نیست وکسی در بازار کار موفق تر خواهد بود که برای معرفی کالا و برند خود زحمت بیشتری کشیده باشد. در ادامه با بازاریابی و شرایط استخدام بازاریاب بیشتر آشنا می شویم.

، 16 اردیبهشت 1399، 15:17
بررسی استخدام و کار منشی

استخدام منشی یکی از اموری است که امروزه توسط شرکت های مختلفی انجام می شود. منشی فردی است که می تواند در پیش برد بهتر امور یک کار و حرفه نقش موثری داشته باشد. به همین دلیل باید در استخدام منشی از افراد و یا مراکز دارای تجربه کمک گرفته شود.

یکشنبه، 14 اردیبهشت 1399، 13:17
بازار کار رشته حقوق

در این موضوع که رشته حقوق، در ردیف رشته های پرطرفدار و در عین حال محبوب گروه علوم انسانی قرار داد، جای هیچ حرف و حدیثی نیست. از سوی دیگر، درآمد بالا و بازار کار مناسب، یکی از مهمترین دلایل توجه بسیاری از داوطلبان به این رشته جذاب و پر مخاطب محسوب می شود.

شنبه، 13 اردیبهشت 1399، 11:48
بازار کار رشته داروسازی

یکی از رشته های جذاب از رشته های علوم پزشکی به رشته داروسازی اختصاص پیدا می کند. به طور کلی، رشته داروسازی از جمله بهترین و در عین حال سخت ترین رشته های دانشگاهی محسوب می شود. این رشته در زیر گروه رشته تجربی قرار دارد. بنابراین علاقمندان به این رشته جذاب میتوانند از طریق تحصیل در رشته تجربی شانس خود را در این زمینه امتحان کنند.

دوشنبه، 08 اردیبهشت 1399، 15:40
جستجوی کار و شغل در موسسات کاریابی

بدون تردید، شغل از پارامترهای تاثیرگذار و مؤثر در سرنوشت و تصمیم گیری های مهم هر انسانی محسوب می شود. بر این اساس، نقش و اهمیت کار را در ابعاد زندگی انسان ها نمیتوان نادیده انگاشت. از سوی دیگر، این روزها جستجو برای شغل و نهایی کردن فرآیند استخدام شدن به یک پروسه خسته کننده و اغلب طولانی تبدیل شده است.

یکشنبه، 07 اردیبهشت 1399، 15:36
استخدام برنامه نویس

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با شرایط استخدام برنامه نویس در شرکت های معتبر برنامه نویسی است. در واقع از آنجایی که امروزه برناه نویسان مبتدی زیادهستند لذا مدیران برای استخدام این افراد مراحل مختلفی را انجام می دهند و این مسئله سبب شد که استخدام شدن برای برنامه نویسان تبدیل به یک دغدغه شود. برای آشنایی با مراحل استخدام و شرایط استخدام با ما همراه باشید.