روش های دورکاری

پنج شنبه 10 فروردین

خبرنامه

خبرهای جدید را زودتر از بقیه دریافت کنید

در دیگر صفحات ما مجازی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید

فیسبوک لینکدین اینستاگرام
روش های دورکاری

مهارت و تخصص

روش های دورکاری

در دورکاری، فرد شغل خود را بدون حضور فیزیکی در محیط کار خود در فضای دیگر مثل خانه خود به انجام می رساند و این چنین فرد دورکار با برنامه ریزی مناسب می تواند در طول شبانه روز کارهای مفید زیادی را انجام دهد و به همین خاطر حس مطلوب بیشتری خواهد داشت

مشاغل پر مخاطب در سال جدید

اخبار شغلی

مشاغل پر مخاطب در سال جدید

ما در این مطلب در مورد مشاغل پر مخاطب در سال جدید صحبت کردیم. یافتن شغل مناسب در همه ادوار یکی از دغدغه های اصلی هر شخصی بشمار می رود. امروزه افراد برای یافتن شغل مناسب خود به نیاز بازار کار توجه می کنند. ما نیز در این مطلب با توجه به تقاضا و نیاز بازار کار معروف ترین و پر طرفدارترین مشاغل را معرفی نمودیم.

استخدام سازمان آتش نشانی سال 99

اخبار شغلی

استخدام سازمان آتش نشانی سال 99

لازم به ذکر است که آزمون استخدام سازمان آتش نشانی در سال 99 همانند سایر آزمون های استخدامی در سراسر کشور برگزار می گردد. بر این اساس، علاقمندان و داوطلبان تصدی شغل آتش نشان باید در دو مرحله آزمون کتبی و عملی، توانایی ها و توانمندی های خود را مورد آزمایش و محک قرار دهند.

حقوق و دستمزد در سال 99  اعلام شد

اخبار شغلی

حقوق و دستمزد در سال 99 اعلام شد

حقوق و دستمزد در سال 99 هر چه بیشتر به پایان سال نزدیک می شویم بحث بر انگیز تر می شود. آیا هنوز رقم دقیق افزایش حقوق و دستمزد در سال 99 در حاله ای از ابهام است؟ در حالیکه مجلس در تلاش و چانه زنی برای افزایش درصد حقوق و دستمزد در سال 99 می باشد، بازار شایعات و گمانی زنی ها از افزایش 15 درصدی گرفته تا افزایش 40 درصدی حقوق و دستمزد در سال 99 داغ است. ولی واقعا حقوق و دستمزد در سال 99 چقدر افزایش خواهد داشت؟ سوالی که این روزها همه کارمندان و کارگران از خود می پرسند. در اینجا به این سوال شما پاسخ می دهیم و شاخص ها و معیار های دخیل در تعیین میزان افزایش حقوق و دستمزد در سال 99 توضیح داده شده است

شرایط استخدام در سال 99

اخبار شغلی

شرایط استخدام در سال 99

استخدام در سال 99 با توجه به نیروی کار اندکی سخت شده و باید با تلاش کوشش برای آن اقدام کنید. استخدام در سال 99 ممکن است در نگاه اول برای شما اندکی دشوار باشد اما مطمئنا پس از خواندن این مقاله به این باور خواهید رسید که شما نیز می توانید به راحتی در استخدام در سال 99 پیروز شوید.

همه چیز درباره ی 10 شغل برتر سال 2020

اخبار شغلی

همه چیز درباره ی 10 شغل برتر سال 2020

کارشناسان با بررسی هایی که پیرامون شغل برتر سال 2020 انجام داده اند، توانسته اند چندین شغل را شناسایی کنند که به واسطه ی ویژگی هایی که دارند می توانند در دسته ی مشاغل برتر سال 2020 جای بگیرند. اگر ادامه ی این مطلب را بخوانید می توانید با انواع این مشاغل و مسائل دیگری پیرامون آن ها آشنا شوید

آشنایی با شغل کارشناس فروش

شغل و مهارت

آشنایی با شغل کارشناس فروش

بدون تردید، مقوله فروش یکی از اهداف اصلی و کلیدی بسیاری از سازمان ها و شرکت ها به شمار می آید. برای جامه عمل پوشاندن به این امر، برخورداری از یک کارشناس فروش حرفه ای، بیش از پیش اهمیت و ضرورت پیدا می کند. به طور کلی، کارشناسان فروش، افرادی هستند که به مشتریان بالقوه محصول مورد نظر را معرفی می نمایند.

آشنایی با شغل مهندس صنایع

شغل و مهارت

آشنایی با شغل مهندس صنایع

ما در این مقاله شغل مهندس صنایع را مورد بررسی قرار دادیم و به معرفی این شغل پرداختیم. برای آشنایی بیشتر شما با این شغل و حرفه به تشریح وظایف مهندس صنایع و میزان درآمد و وضعیت استخدام این حرفه نیز پرداختیم. بنابراین اگر شما نیز مشتاق کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شغل مهندسی صنایع هستید می توانید با ما در این مقاله همراه باشید.