خبرنامه

خبرهای جدید را زودتر از بقیه دریافت کنید

در دیگر صفحات ما مجازی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید

فیسبوک لینکدین اینستاگرام
شرح کلی وظایف شغل مهندس برق

شغل و مهارت

شرح کلی وظایف شغل مهندس برق

مبحث این مقاله ما در مورد وظایف شغل مهندس برق میباشد. امروزه به دلیل وجود وسایل، تجهیزات برقی و استفاده زیاد از آنها شغل مهندسی برقی اعتبار و جایگاه خاصی در جامعه پیدا کرده است. به حدی که در بین سایر رشته های مهندسی جایگاه اول را دارد و وجود آن در دانشگاهها از اعتبارات دانشگاه محسوب میشود. برای کسب اطلاعات در این حوزه میتوانید این مطلب را مطالعه نمایید.

جذابیت های شغل خلبان

شغل و مهارت

جذابیت های شغل خلبان

خلبان شدن از رویاهای کودکی بسیاری از ما بوده است. لذا ما موضوع این مقاله خود را به جذاب ترین شغل دنیا یعنی خلبانی اختصاص دادیم. خلبان شدن تجربه یک جهانگردی پر هیجان و پر چالش است. اگر شما نیز به دنبال کسب این شغل هیجان انگیز هستید می توانید ما را تا آخر این مقاله همراهی نمایید.

ویژگی های یک مدرس زبان انگلیسی

شغل و مهارت

ویژگی های یک مدرس زبان انگلیسی

اهمیت آموزش زبان انگلیسی، در دنیای مدرن امروز غیر قابل چشم پوشی است. از طرفی، مدرس زبان انگلیسی با تأثیر مستقیمی که بر نحوه‌ی آموزش و دانش شما به عنوان یک محصل زبان خارجی می‌گذارد، می‌تواند نقش مهمی در کیفیت و بازده‌ی تسلط شما بر زبان انگلیسی داشته باشد. در این مطلب سعی داریم تا با ایجاد توازن بین سلایق مختلف، به معرفی مهم‌ترین ویژگی‌های یک مدرس زبان انگلیسی خوب بپردازیم.

آشنایی با هنر مجسمه سازی

شغل و مهارت

آشنایی با هنر مجسمه سازی

هنر سر و شکل دادن به اشیا، با عنوان مجسمه سازی شناخته می شود. مجسمه یا پیکره ماحصل نهایی و از فرآورده های هنر مجسمه سازی محسوب می گردد. خلق هر مجسمه، یک تمدن، فرهنگ و اندیشه را متجلی می سازد. بر همین اساس، یکی از راه های انتقال، بیان و ترویج نوع اندیشه و فرهنگ انسانی و هنر یک جامعه، استفاده از هنر مجسمه سازی می باشد.

نکاتی که هر فیلم نامه نویسی باید بداند

شغل و مهارت

نکاتی که هر فیلم نامه نویسی باید بداند

بدون تردید، اولین و در عین حال مهم ترین قدم برای تهیه یک فیلم غنی، برخورداری از یک سناریو یا فیلم نامه نویسی قوی می باشد. بر این اساس، داستانی که از یک شروع و پایان مشخص برخوردار بوده و با روایت جزئیات به تصویر کشیده می شود، مفهوم فیلم نامه نویسی را تداعی می کند.

مربی اسکیت چه تخصص هایی باید داشته باشد؟

شغل و مهارت

مربی اسکیت چه تخصص هایی باید داشته باشد؟

ورزش اسکیت ورزشی است که لازم است برای یادگیری آن حتما از یک مربی حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. ایم مربی باید ویژگی های متعددی داشته باشد تا در نهایت بتئاند شاگرد را در جهت درستیابی به اهدافش یاری نماید. در این مقاله خصوصیات یک مدرس اسکیت بیان شده است.

وظایف مدیر فروش چیست؟

شغل و مهارت

وظایف مدیر فروش چیست؟

بدون تردید، مقوله فروش از جمله شاخه های کاربردی و حائز اهمیت حوزه کسب و کار به شمار می رود. بر همین اساس، در زمره ارکان مهم هر کسب و کار یا شرکتی، مدیر فروش قرار دارد. مدیریت فروش، مقوله فروش محصولات تولیدی یک واحد کسب و کار را اداره نموده و کنترل، برنامه ریزی و اجرای برنامه های مرتبط با فروش را در دستور کار قرار می دهد.

شرح وظایف مدیر روابط عمومی

شغل و مهارت

شرح وظایف مدیر روابط عمومی

معرفی و توضیح شرح وظایف مدیر روابط عمومی در سازمان ها که شامل مهارت ها، تحصیلات و تجربه ی کاری مدیر روابط عمومی می شود و اطلاعاتی در مورد نحوه ی استخدام این موقعیت شغلی و آنچه که صاحبان کار از مدیر روابط عمومی انتظار دارند در این مقاله آمده است.