خبرنامه

خبرهای جدید را زودتر از بقیه دریافت کنید

در دیگر صفحات ما مجازی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید

فیسبوک لینکدین اینستاگرام
شرایط استخدام در سال 99

اخبار شغلی

شرایط استخدام در سال 99

استخدام در سال 99 با توجه به نیروی کار اندکی سخت شده و باید با تلاش کوشش برای آن اقدام کنید. استخدام در سال 99 ممکن است در نگاه اول برای شما اندکی دشوار باشد اما مطمئنا پس از خواندن این مقاله به این باور خواهید رسید که شما نیز می توانید به راحتی در استخدام در سال 99 پیروز شوید.

همه چیز درباره ی 10 شغل برتر سال 2020

اخبار شغلی

همه چیز درباره ی 10 شغل برتر سال 2020

کارشناسان با بررسی هایی که پیرامون شغل برتر سال 2020 انجام داده اند، توانسته اند چندین شغل را شناسایی کنند که به واسطه ی ویژگی هایی که دارند می توانند در دسته ی مشاغل برتر سال 2020 جای بگیرند. اگر ادامه ی این مطلب را بخوانید می توانید با انواع این مشاغل و مسائل دیگری پیرامون آن ها آشنا شوید

آشنایی با شغل کارشناس فروش

شغل و مهارت

آشنایی با شغل کارشناس فروش

بدون تردید، مقوله فروش یکی از اهداف اصلی و کلیدی بسیاری از سازمان ها و شرکت ها به شمار می آید. برای جامه عمل پوشاندن به این امر، برخورداری از یک کارشناس فروش حرفه ای، بیش از پیش اهمیت و ضرورت پیدا می کند. به طور کلی، کارشناسان فروش، افرادی هستند که به مشتریان بالقوه محصول مورد نظر را معرفی می نمایند.

آشنایی با شغل مهندس صنایع

شغل و مهارت

آشنایی با شغل مهندس صنایع

ما در این مقاله شغل مهندس صنایع را مورد بررسی قرار دادیم و به معرفی این شغل پرداختیم. برای آشنایی بیشتر شما با این شغل و حرفه به تشریح وظایف مهندس صنایع و میزان درآمد و وضعیت استخدام این حرفه نیز پرداختیم. بنابراین اگر شما نیز مشتاق کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شغل مهندسی صنایع هستید می توانید با ما در این مقاله همراه باشید.

چگونه مهندس عمران موفقی باشیم؟

شغل و مهارت

چگونه مهندس عمران موفقی باشیم؟

یکی از پرطرفدارترین و با مجذوب ترین رشته های مهندسی، مهندس عمران است. رویای شیرین اکثر پسران و دختران در سنین کودکی و نوجوانی این است که چگونه یک مهندس عمران یا در واقع چگونه مهندس عمران موفقی باشیم؟ کلاه زیبا و خاصی که مهندس عمران بر سر می گذارد، نقشه هایی که در دست می گیرد، نظارتی که بر یک ساختمان دارد و ابهتی که نام مهندس بر شخصیت آن ها می گذارد، همه و همه رغبت فوق العاده ای به گرایش مهندسی عمران می دهد. اگر در این مقال هدر کنار ما باشید با این شغل جذاب بیشتر آشنا خواهید شد.

درآمد رشته مهندس صنایع غذایی

شغل و مهارت

درآمد رشته مهندس صنایع غذایی

هدف از نگارش این مقاله ما بررسی درآمد رشته مهندس صنایع غذایی می باشد. از این رو ما در این مطلب به معرفی شغل مهندسی صنایع غذایی، اهمیت و جایگاه این شغل و وضعیت استخدام آن و درآمد آن پرداختیم. اگر شما نیز قصد کسب اطلاعات در این حوزه را دارید می توانید این مقاله را مطالعه نمایید.

10 ویژگی مهندس سخت افزار

شغل و مهارت

10 ویژگی مهندس سخت افزار

هدف از نوشتن این مقاله بیان ویژگی های مهندس سخت افزار، توانایی ها و وظایف او بود. ما در این مقاله به معرفی این شغل و وضعیت استخدام آن پرداختیم. اگر شما نیز می خواهید که در این زمینه اطلاعات خود را افزایش دهید می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

با جذابیت های شغل مهندسی پوشاک بیشتر آشنا شوید

شغل و مهارت

با جذابیت های شغل مهندسی پوشاک بیشتر آشنا شوید

علم مهندسی پوشاک یا به لاتین Apparel Engineering شاخه ای از رشته مهندسی نساجی است. از کهن ترین اسناد و سیر در آثار تاریخی در جهان نمایان کننده قدمت این تکنولوژی است. علی رغم وجود پیشینه تاریخی صنعت پوشاک در ایران ، چنان چه شایسته و بایسته بوده به مهندسی پوشاک چندان توجهی نشده است.