خبرنامه

خبرهای جدید را زودتر از بقیه دریافت کنید

در دیگر صفحات ما مجازی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید

فیسبوک لینکدین اینستاگرام
بررسی استخدام و شرایط کار گرافیست

شغل و مهارت

بررسی استخدام و شرایط کار گرافیست

شخصی که با تکیه بر حروف و تصاویر و به کارگیری هنر و خلاقیت خود، ایده یا پیامی را به مخاطب منتقل می سازد، در معنا و مفهوم گرافیست تعبیر می گردد. تصویرسازی، ارتباط بصری، ایده پردازی و خلاقیت، از مؤلفه های مهم و حائز اهمیت برای یک گرافیست محسوب می گردد.

بررسی استخدام و شرایط کار پشتیبان سایت

شغل و مهارت

بررسی استخدام و شرایط کار پشتیبان سایت

پشتیبان سایت یکی از مشاغل رایج و پر متقاضی در حوزه ارتباطات و فناوری محسوب می شود. امروزه شاهد رشد چشمگیر و فزاینده کسب و کارهای مختلف به صورت آنلاین و اینترنتی هستیم. در چنین شرایطی به روز بودن و اطمینان حاصل کردن از پشتیبانی و خدمات نگهداری سایت، برای متولیان عرصه کسب و کار بیش از پیش ضرورت و اهمیت پیدا می کند.

بررسی استخدام و شرایط کار حسابدار

شغل و مهارت

بررسی استخدام و شرایط کار حسابدار

گزینش و استخدام یک حسابدار، همواره یکی از دغدغه ها و چالش های قسمت سرمایه انسانی شرکت ها و سازمان های مختلف محسوب می شود. چراکه به علت مرتبط بودن این پست با مسائل و موضوعات مالی، از جمله پست های حساس برای یک مرکز تجاری یا شرکت به حساب می آید. از سوی دیگر، برخورداری از معیارها و ملاک هایی میتواند به عنوان یک مزیت و امتیاز ویژه برای حسابدار تلقی گردد.

استخدام و شرایط کار بازاریاب

شغل و مهارت

استخدام و شرایط کار بازاریاب

استخدام بازاریاب یکی از استخدام های مهمی است که تمامی مراکز تولید و پخش، و حتی مراکز خدماتی باید در زمینه آن اقدام کنند زیرا، در بازار امروز دیگر شیوه های سنتی پاسخگو نیست وکسی در بازار کار موفق تر خواهد بود که برای معرفی کالا و برند خود زحمت بیشتری کشیده باشد. در ادامه با بازاریابی و شرایط استخدام بازاریاب بیشتر آشنا می شویم.

بررسی استخدام و کار منشی

شغل و مهارت

بررسی استخدام و کار منشی

استخدام منشی یکی از اموری است که امروزه توسط شرکت های مختلفی انجام می شود. منشی فردی است که می تواند در پیش برد بهتر امور یک کار و حرفه نقش موثری داشته باشد. به همین دلیل باید در استخدام منشی از افراد و یا مراکز دارای تجربه کمک گرفته شود.

بازار کار رشته حقوق

شغل و مهارت

بازار کار رشته حقوق

در این موضوع که رشته حقوق، در ردیف رشته های پرطرفدار و در عین حال محبوب گروه علوم انسانی قرار داد، جای هیچ حرف و حدیثی نیست. از سوی دیگر، درآمد بالا و بازار کار مناسب، یکی از مهمترین دلایل توجه بسیاری از داوطلبان به این رشته جذاب و پر مخاطب محسوب می شود.

بازار کار رشته داروسازی

شغل و مهارت

بازار کار رشته داروسازی

یکی از رشته های جذاب از رشته های علوم پزشکی به رشته داروسازی اختصاص پیدا می کند. به طور کلی، رشته داروسازی از جمله بهترین و در عین حال سخت ترین رشته های دانشگاهی محسوب می شود. این رشته در زیر گروه رشته تجربی قرار دارد. بنابراین علاقمندان به این رشته جذاب میتوانند از طریق تحصیل در رشته تجربی شانس خود را در این زمینه امتحان کنند.

جستجوی کار و شغل در موسسات کاریابی

شغل و مهارت

جستجوی کار و شغل در موسسات کاریابی

بدون تردید، شغل از پارامترهای تاثیرگذار و مؤثر در سرنوشت و تصمیم گیری های مهم هر انسانی محسوب می شود. بر این اساس، نقش و اهمیت کار را در ابعاد زندگی انسان ها نمیتوان نادیده انگاشت. از سوی دیگر، این روزها جستجو برای شغل و نهایی کردن فرآیند استخدام شدن به یک پروسه خسته کننده و اغلب طولانی تبدیل شده است.

استخدام برنامه نویس

شغل و مهارت

استخدام برنامه نویس

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با شرایط استخدام برنامه نویس در شرکت های معتبر برنامه نویسی است. در واقع از آنجایی که امروزه برناه نویسان مبتدی زیادهستند لذا مدیران برای استخدام این افراد مراحل مختلفی را انجام می دهند و این مسئله سبب شد که استخدام شدن برای برنامه نویسان تبدیل به یک دغدغه شود. برای آشنایی با مراحل استخدام و شرایط استخدام با ما همراه باشید.

10 شغل پر درآمد خانگی

شغل و مهارت

10 شغل پر درآمد خانگی

داشتن شغل پر درآمد خانگی از رویاهای هر فردی می باشد به ویژه برای مادران و بانوانی که به دلایل مختلف امکان حضوری فیزیکی در ادارات و موسسات برایشان مقرون به صرفه نمی باشد. در این مقاله ده شغل پر در آمد خانگی را توضیح داده ایم.

روش های دورکاری

شغل و مهارت

روش های دورکاری

در دورکاری، فرد شغل خود را بدون حضور فیزیکی در محیط کار خود در فضای دیگر مثل خانه خود به انجام می رساند و این چنین فرد دورکار با برنامه ریزی مناسب می تواند در طول شبانه روز کارهای مفید زیادی را انجام دهد و به همین خاطر حس مطلوب بیشتری خواهد داشت