خبرنامه

خبرهای جدید را زودتر از بقیه دریافت کنید

در دیگر صفحات ما مجازی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید

فیسبوک لینکدین اینستاگرام
بررسی استخدام و شرایط کار گرافیست

عنوان شغلی

بررسی استخدام و شرایط کار گرافیست

شخصی که با تکیه بر حروف و تصاویر و به کارگیری هنر و خلاقیت خود، ایده یا پیامی را به مخاطب منتقل می سازد، در معنا و مفهوم گرافیست تعبیر می گردد. تصویرسازی، ارتباط بصری، ایده پردازی و خلاقیت، از مؤلفه های مهم و حائز اهمیت برای یک گرافیست محسوب می گردد.

بررسی استخدام و شرایط کار پشتیبان سایت

عنوان شغلی

بررسی استخدام و شرایط کار پشتیبان سایت

پشتیبان سایت یکی از مشاغل رایج و پر متقاضی در حوزه ارتباطات و فناوری محسوب می شود. امروزه شاهد رشد چشمگیر و فزاینده کسب و کارهای مختلف به صورت آنلاین و اینترنتی هستیم. در چنین شرایطی به روز بودن و اطمینان حاصل کردن از پشتیبانی و خدمات نگهداری سایت، برای متولیان عرصه کسب و کار بیش از پیش ضرورت و اهمیت پیدا می کند.

بررسی استخدام و شرایط کار حسابدار

عنوان شغلی

بررسی استخدام و شرایط کار حسابدار

گزینش و استخدام یک حسابدار، همواره یکی از دغدغه ها و چالش های قسمت سرمایه انسانی شرکت ها و سازمان های مختلف محسوب می شود. چراکه به علت مرتبط بودن این پست با مسائل و موضوعات مالی، از جمله پست های حساس برای یک مرکز تجاری یا شرکت به حساب می آید. از سوی دیگر، برخورداری از معیارها و ملاک هایی میتواند به عنوان یک مزیت و امتیاز ویژه برای حسابدار تلقی گردد.

استخدام و شرایط کار بازاریاب

عنوان شغلی

استخدام و شرایط کار بازاریاب

استخدام بازاریاب یکی از استخدام های مهمی است که تمامی مراکز تولید و پخش، و حتی مراکز خدماتی باید در زمینه آن اقدام کنند زیرا، در بازار امروز دیگر شیوه های سنتی پاسخگو نیست وکسی در بازار کار موفق تر خواهد بود که برای معرفی کالا و برند خود زحمت بیشتری کشیده باشد. در ادامه با بازاریابی و شرایط استخدام بازاریاب بیشتر آشنا می شویم.

بررسی استخدام و کار منشی

عنوان شغلی

بررسی استخدام و کار منشی

استخدام منشی یکی از اموری است که امروزه توسط شرکت های مختلفی انجام می شود. منشی فردی است که می تواند در پیش برد بهتر امور یک کار و حرفه نقش موثری داشته باشد. به همین دلیل باید در استخدام منشی از افراد و یا مراکز دارای تجربه کمک گرفته شود.

استخدام برنامه نویس

عنوان شغلی

استخدام برنامه نویس

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با شرایط استخدام برنامه نویس در شرکت های معتبر برنامه نویسی است. در واقع از آنجایی که امروزه برناه نویسان مبتدی زیادهستند لذا مدیران برای استخدام این افراد مراحل مختلفی را انجام می دهند و این مسئله سبب شد که استخدام شدن برای برنامه نویسان تبدیل به یک دغدغه شود. برای آشنایی با مراحل استخدام و شرایط استخدام با ما همراه باشید.

آشنایی با شغل کارشناس فروش

عنوان شغلی

آشنایی با شغل کارشناس فروش

بدون تردید، مقوله فروش یکی از اهداف اصلی و کلیدی بسیاری از سازمان ها و شرکت ها به شمار می آید. برای جامه عمل پوشاندن به این امر، برخورداری از یک کارشناس فروش حرفه ای، بیش از پیش اهمیت و ضرورت پیدا می کند. به طور کلی، کارشناسان فروش، افرادی هستند که به مشتریان بالقوه محصول مورد نظر را معرفی می نمایند.

آشنایی با شغل مهندس صنایع

عنوان شغلی

آشنایی با شغل مهندس صنایع

ما در این مقاله شغل مهندس صنایع را مورد بررسی قرار دادیم و به معرفی این شغل پرداختیم. برای آشنایی بیشتر شما با این شغل و حرفه به تشریح وظایف مهندس صنایع و میزان درآمد و وضعیت استخدام این حرفه نیز پرداختیم. بنابراین اگر شما نیز مشتاق کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شغل مهندسی صنایع هستید می توانید با ما در این مقاله همراه باشید.

10 ویژگی مهندس سخت افزار

عنوان شغلی

10 ویژگی مهندس سخت افزار

هدف از نوشتن این مقاله بیان ویژگی های مهندس سخت افزار، توانایی ها و وظایف او بود. ما در این مقاله به معرفی این شغل و وضعیت استخدام آن پرداختیم. اگر شما نیز می خواهید که در این زمینه اطلاعات خود را افزایش دهید می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

با جذابیت های شغل مهندسی پوشاک بیشتر آشنا شوید

عنوان شغلی

با جذابیت های شغل مهندسی پوشاک بیشتر آشنا شوید

علم مهندسی پوشاک یا به لاتین Apparel Engineering شاخه ای از رشته مهندسی نساجی است. از کهن ترین اسناد و سیر در آثار تاریخی در جهان نمایان کننده قدمت این تکنولوژی است. علی رغم وجود پیشینه تاریخی صنعت پوشاک در ایران ، چنان چه شایسته و بایسته بوده به مهندسی پوشاک چندان توجهی نشده است.

شرح کلی وظایف شغل مهندس برق

عنوان شغلی

شرح کلی وظایف شغل مهندس برق

مبحث این مقاله ما در مورد وظایف شغل مهندس برق میباشد. امروزه به دلیل وجود وسایل، تجهیزات برقی و استفاده زیاد از آنها شغل مهندسی برقی اعتبار و جایگاه خاصی در جامعه پیدا کرده است. به حدی که در بین سایر رشته های مهندسی جایگاه اول را دارد و وجود آن در دانشگاهها از اعتبارات دانشگاه محسوب میشود. برای کسب اطلاعات در این حوزه میتوانید این مطلب را مطالعه نمایید.

جذابیت های شغل خلبان

عنوان شغلی

جذابیت های شغل خلبان

خلبان شدن از رویاهای کودکی بسیاری از ما بوده است. لذا ما موضوع این مقاله خود را به جذاب ترین شغل دنیا یعنی خلبانی اختصاص دادیم. خلبان شدن تجربه یک جهانگردی پر هیجان و پر چالش است. اگر شما نیز به دنبال کسب این شغل هیجان انگیز هستید می توانید ما را تا آخر این مقاله همراهی نمایید.