خبرنامه

خبرهای جدید را زودتر از بقیه دریافت کنید

در دیگر صفحات ما مجازی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید

فیسبوک لینکدین اینستاگرام
بررسی شغل پزشک داخلی

عنوان شغلی

بررسی شغل پزشک داخلی

پزشک داخلی در اصل یکی از تخصص های پزشکی می باشد که با پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های بزرگسالان در ارتباط می باشد. متخصصان داخلی از بیمارانی که در محیط بیمارستان بستری هستند و یا در شرایط آمبولانسی قرار دارند می توانند مراقبت نمایند. در ضمن متخصصان داخلی می توانند نقشی محوری در آموزش و پزوهش ایفا نمایند و در ضمن پزشکی داخلی را از تخصص های دامپزشکی نیز محسوب می نمایند. در این مقاله با بررسی تمام جوانب مربوط به این شغل می خواهیم انتخاب مناسب تری را برای شما فراهم آوریم. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با شغل خبرنگار

عنوان شغلی

آشنایی با شغل خبرنگار

خبرنگار کسی است که وظیفه تهیه گزارش و یا اطلاع رسانی از یک اتفاق یا رویداد را دارد.خبرنگار با بهره گیری از استعدادی که دارد و با استفاده از منابع مختلف و یا مصاحبات و ملاقات های رو در رو سعی می کند یک گزارش مکتوب یا تصویری یا صوتی به مخاطب خود عرضه کند.یک خبرنگار وسعت دیدی به اندازه همه دنیا دارد و سعی می کند از کلیه حوادث و رویدادهای سیاسی،اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی اطلاع داشته و به بهترین نحو ممکن آن را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

آشنایی با شغل مدیر آموزش

عنوان شغلی

آشنایی با شغل مدیر آموزش

مدیر آموزش کسی است که کلیه فعالیت های مربوط به برنامه های آموزشی جهت افزایش دانش و مهارت افراد سیستم یا سازمان خود را طراحی و مدیریت می کند.مدیر آموزش یکی از افراد مهم است که در پیروزی و موفقیت سیستم خود نقش بسیار تأثیرگذار و مستقیمی دارد. دلیل این تأثیر این است که همه صنعت ها و فعالیت ها، روزانه پیشرفت خاص خود را دارند به عنوان مثال استفاده از یک دستگاه که با برنامه ای خاص کار می کند و یا نحوه ی استفاده از یک تجهیز خاص در هر حوزه فعالیتی از همان ابتدای نصب و راه اندازی تا به کارگیری آن در چرخه ی تولید نیازمند آموزش های خاصی است که مدیر آموزش مسئولیت این آموزش ها را بر عهده دارد.

آشنایی با شغل پایگاه داده

عنوان شغلی

آشنایی با شغل پایگاه داده

کارشناس پایگاه داده کسی است که بانک اطلاعاتی سیستمی که در آن فعال است را تولید و توسعه می دهد.کارشناس پایگاه داده با بهره گیری از نرم افزارهای حیطه خود ثبت و نگهداری اطلاعات و داده ها را انجام می دهد.کارشناس پایگاه داده دسترسی به اطلاعات را در کمترین زمان ممکن و به صورت کامل ترین حالت در اختیار مخاطب قرار می دهد.کارشناس پایگاه داده اطلاعات مورد نیاز را از هر نوعی که باشد توسعه می دهد که این اطلاعات می تواند اطلاعات مالی،اطلاعات مخاطبان و مشتریان،اطلاعات نیروی انسانی،اطلاعات موجودی انبار و .... باشد.

آشنایی با شغل وکالت

عنوان شغلی

آشنایی با شغل وکالت

امروزه شغل های مختلفی در سراسر دنیا وجود دارند که استفاده از آن ها همواره مورد توجه می باشد. افراد با سلیقه ها و مشکلات مختلف می باشند. لذا شغل وکالت به عنوان یکی از شغل هایی است که همواره مورد توجه بسیاری از افراد که مشکلات حقوقی و حقیقی دارند، می باشد.

همه آنچه که باید درباره شغل بسته بند بدانید

عنوان شغلی

همه آنچه که باید درباره شغل بسته بند بدانید

بسته بندی یعنی محافظت از محصولاتی که در حال توزیع هستند. به عبارت دیگر بسته بندی یعنی استفاده از علم، هنر، مهارت و فناوری در زمینه پوشش دهی و یا حفاظت از محصولات با هدف توزیع برای ذخیره کردن و فروختن و استفاده که شامل طراحی ارزیابی و تولید می شود.

برنامه نویس کیست و شغل برنامه نویسی چیست؟

عنوان شغلی

برنامه نویس کیست و شغل برنامه نویسی چیست؟

برنامه‌نویسی امروزه به یکی از مهم‌ترین مشاغل در حوزه کامپیوتر تبدیل شده است. از این بابت معرفی شغل برنامه‌نویسی در عین سادگی کمی مشکل به نظر می‌رسد. چرا که شغل برنامه‌نویس مدام در معرض تغییر است و حوزه کاری و وظایف او نیز با توجه به پیشرفت‌های سریعی که در این حوزه بدست می‌آید تغییر می‌کنند.

آشنایی با شغل پرستار

عنوان شغلی

آشنایی با شغل پرستار

پرستار به کسی گفته می شود که در زمینه اصول علمی و هم چنین مهارت های حرفه ای در زمینه مراقبت و در ضمن درمان و آموزش تخصص داشته باشد و از طریق همین تخصص به حفظ و ارتقای سلامت مردم نیز کمک نماید.

آشنایی با شغل باغبانی

عنوان شغلی

آشنایی با شغل باغبانی

شغل باغبانی مجموعه ای دانش و هم چنین بررسی در حوزه میوه شناسی، سبزی شناسی، گل شناسی، بوستان ها و فضای سبز برای پارک ها می باشد. در ضمن افراد فعال در این حوزه کاشت و پرورش گیاهان زینتی و دارویی و طراحی فضاهای سبز می باشد.

معرفی شغل بازیگری

عنوان شغلی

معرفی شغل بازیگری

شغل بازیگر در اصل جان بخشیدن به شخصیت ها در تئاتر، فیلم و تلویزیون و رادیو می باشد و هر فردی در این شغل باید دارای استعداد و خلاقیت برای ایفای نقش ها به صورت طبیعی و قابل باور را داشته باشد و باید با تمام وجود در سر صحنه حضور داشته باشد.

آشنایی با شغل بازاریابی

عنوان شغلی

آشنایی با شغل بازاریابی

شغل بازاریابی در واقع شامل یک فرآیند مدیریتی و اجتماعی می باشد که از طریق آن افراد و گروه های متفاوتی می توانند از طریق ساخت و مبادله کالا با همدیگر به تامین نیازهای خود اقدام نمایند. در اصل این حرفه ما بین تقاضا و کالا و مبادله و معامله و بازار می چرخد.

آشنایی با شغل آهنگر

عنوان شغلی

آشنایی با شغل آهنگر

شغل آهنگر تغییر شکل فلزات و هم چنین ساخت فلزات می باشد و از جمله قدیمی ترین هنرهای فلزکاری است و در ضمن منشا این حرفه به زمان های بسیار قدیم برمی گردد و ابزاری که برای این حرفه به کار گرفته می شود بسیار سنگین هستند و فرد باید دارای عضله های بسیار قوی باشد.