خبرنامه

خبرهای جدید را زودتر از بقیه دریافت کنید

در دیگر صفحات ما مجازی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید

فیسبوک لینکدین اینستاگرام
معرفی کسب و کار آنلاین

کسب و کار

معرفی کسب و کار آنلاین

اگر شما در خانه از طریق استفاده از اینترنت بتوانید درآمدی کسب کنید یعنی شما کسب و کار آنلاین دارید. کسب و کار آنلاین ترکیبی از مهارت، دانش و خلاقیت است که بتواند نیازهای گروهی از افراد جامعه را برطرف کند. درواقع این کسب و کار یک نوع سیستم است که می‌تواند ایده‌های شما را به درآمدزایی برساند.

آشنایی با شغل منشی گری

کسب و کار

آشنایی با شغل منشی گری

همه تا حدودی با شغل منشی گری آشنایی دارند و می توانند درباره شرح وظایف آن صحبت کنند.اما ما می خواهیم به تفصیل درباره شغل منشی گری صحبت کنیم.

هر آنچه پیرامون تولید محتوا باید بدانید

کسب و کار

هر آنچه پیرامون تولید محتوا باید بدانید

عصر جدید امکانی را فراهم ساخته تا بسیاری از مشاغل به حوزه جدید منتقل شوند. بخش زیادی از معاملات، خرید و فروش ها و خدمات امروزه با گسترش فضای مجازی از شکل سنتی خود خارج شده است و در دنیای دیگری رقم می‌خورد. محتوا نویسی یا تولید محتوا نیز با توجه به همین امکان گسترش یافته است. وب‌سایت‌ها، وبلاگ‌ها، کانال ها و خلاصه هر ابزار اطلاع رسانی که در فضای مجازی وجود دارد نیازمند محتوا نویسی است. بنابراین فلسفه تولید محتوا گسترش روز به روز دنیای اینترنت و فضای مجازی است. در این یادداشت به ضرورت محتوا نویسی، اصول تولید محتوا، استخدام محتوا نویس، مهارت های لازم برای محتوا نویسی، درآمد محتوا نویسی و شیوه های آموزش محتوا نویسی به تفصیل بحث خواهیم کرد.

آشنایی با شغل محتوا نویس

کسب و کار

آشنایی با شغل محتوا نویس

سفارش کالا از سایت های مشهور چون دیجی کالا، بامیلو و... توسط مردم نشان از پردرآمد بودن شغل های اینترنتی است. با آشنا شدن روز افزون مردم با اینترنت و در دسترس بودن اینترنت در سرتاسر کشور و جهان شغل های اینترنتی رو به افزایش است.

آشنایی با مشاغل بیمه

کسب و کار

آشنایی با مشاغل بیمه

هر شخص ، در طول زندگی خود دچار حادثه و یا سوانح ناخواسته می شود ولی جبران این حوادث و اتفاقات در ادامه زندگی فرد بسیار تأثیر گذار است. بیمه را می توان بهره گیری از خدمات آن ، و هم چنین اختصاص حقوق ، برای زمان کارافتادگی یا همان بازنشستگی نام ببریم.

آشنایی با مشاغل بانکی

کسب و کار

آشنایی با مشاغل بانکی

مشاغل بانکی کلاً به کسانی که در ساختمان بانک فعالیت دارند(مدیر و معاونت، متصدی بانک، مربوط به قسمت اداری و..) اطلاق می شود و از شغل هایی است که به عنوان شغل های با پرستیژ خاص و دوست داشتنی برای هر دانش آموخته حساب داری و امورات بانکی و حتی دیگر عموم مردم به شمار می آید.

آشنایی با مشاغل بازاریابی

کسب و کار

آشنایی با مشاغل بازاریابی

فعالیت های تولید محصولات تا قبل از خروج از کارخانه یک مورد مهم سیستم است و خروج محصولات از کارخانه و فروش آن نیز از دیگر موارد مهم این سیستم است، که بازاریابی در قسمت دوم بسیار تاثیر گذار است. مفهوم ارزش و ارزش یابی محصولات در فضای بازاریابی جایگاه خود رادارند؛ اما قبل از این جایگاه باید به این نکته اشاره کنیم که مشتری و مصرف کننده نیاز به آگاهی و اطلاع از محصول دارند.

آشنایی با مشاغل اینترنتی

کسب و کار

آشنایی با مشاغل اینترنتی

تأثیر اینترنت بر روی زندگی بشر غیر قابل باور و حتی دور از تصور است. اینترنت و فضای آن طوری شده است که بسیاری از محدودیت ها برای افراد برداشته شده است و مهم نیست که چه سنی،چه جنسیتی و در چه جایی هستیم بلکه مهم این است که اینترنت باشد و با توجه به استعداد و توانایی خود از این دنیای بزرگ استفاده کنیم.

آشنایی با مشاغل املاک

کسب و کار

آشنایی با مشاغل املاک

خرید ، فروش ، رهن ، اجاره و قیمت و نوسانات اقتصادی مسکن و.... از جمله عباراتی هستند که همه ما با آنها آشنا و در بسیاری از تبلیغات با آنها مواجه شده ایم. انجام کلیه این امورات برای هر دو طرف معامله را به عنوان یک شغل می دانیم که آن را مشاور املاک و مستغلات می شناسیم.

آشنایی با مشاغل ارتباطات

کسب و کار

آشنایی با مشاغل ارتباطات

بدون تردید، نیاز به ارتباط و برقراری تعامل، یکی از نیازهای بدیهی و اساسی انسان ها به شمار می رود. بر همین اساس، از دیرباز، انسان ها در زمینه بهبود و سهولت ارتباطات، سعی و تلاش بسیاری را به کار بسته اند. با گذشت زمان، سعی و تلاش های به عمل آمده در این زمینه، زیربنا و شالوده اصلی ایجاد مشاغل ارتباطات را بنیان نهاد.

آشنایی با مشاغل اداری

کسب و کار

آشنایی با مشاغل اداری

از شاغلان اداری یک پشت میز نشینی و یک سیستم در جلوی این میز و ارائه خدمات و یا انجام وظایف در ذهن هاست و تصویر چنین شغلی گویی بسیار راحت و بی دردسر است و یک شغل مناسب و با برنامه است که خیلی ها در بیرون آن به این شغل حسادت میکنند.