خبرنامه

خبرهای جدید را زودتر از بقیه دریافت کنید

در دیگر صفحات ما مجازی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید

فیسبوک لینکدین اینستاگرام
جستجوی کار و شغل در موسسات کاریابی

کسب و کار

جستجوی کار و شغل در موسسات کاریابی

بدون تردید، شغل از پارامترهای تاثیرگذار و مؤثر در سرنوشت و تصمیم گیری های مهم هر انسانی محسوب می شود. بر این اساس، نقش و اهمیت کار را در ابعاد زندگی انسان ها نمیتوان نادیده انگاشت. از سوی دیگر، این روزها جستجو برای شغل و نهایی کردن فرآیند استخدام شدن به یک پروسه خسته کننده و اغلب طولانی تبدیل شده است.

استخدام در شهر مشهد

کسب و کار

استخدام در شهر مشهد

استخدام در شهر مشهد مانند دیگر شهرها متقاضیان زیادی دارد و از آنجایی که امروزه همه به دنبال استخدام در محیط های شغلی متفاوتی هستند، افراد بهتر است روزانه برای دسترسی سریع تر به شغل مورد نظر خود، تمام آگهی های استخدام را دنبال و بررسی کنند.

بررسی نیازمندی های شغلی و کار در شهر تهران

کسب و کار

بررسی نیازمندی های شغلی و کار در شهر تهران

با توجه به رشد و گسترش جوامع بشری، سهولت دسترسی به اطلاعات مشاغل و فرصت های شغلی، برای مردم یک جامعه بیش از پیش اهمیت و ضرورت پیدا می کند. ارائه نیازمندی های شغلی یکی از بهترین و مؤثرترین راهکارها برای جامه عمل پوشاندن به این نیاز جوامع تلقی می گردد.

نقش موسسات کاریابی در استخدام افراد

کسب و کار

نقش موسسات کاریابی در استخدام افراد

بدون تردید، نقش و تاثیر موسسات کاریابی در جریان استخدام نیروی کار را نمیتوان نادیده گرفت. به عبارت بهتر، امروزه موسسات کاریابی از طریق دریافت رزومه کاری، درصدد یافتن کار مورد نظر برای کارجویان بر می آیند. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که در حال حاضر راه های مختلفی به منظور یافتن شغل پیش روی کارجویان قرار دارد.

کار در منزل با ایدهای جالب و پردرآمد در سال 99

کسب و کار

کار در منزل با ایدهای جالب و پردرآمد در سال 99

کار در منزل بهترین گزینه برای ارگان های دولتی و سازمان های خصوصی است که قصد دارند هزینه ها را کاهش دهند. در این روش استفاده کنندگان (کارمندان، مدیران و ...) در ارتباط از راه دور نیازی به دفتر یا اتاقک ندارند، نیازی به اجاره یا خریداری مکان خاصی نمی باشد و همچنین هزینه های اضافی مانند هزینه روشنایی، گرمایی، سرمایی، مالیات و غیره را متحمل نمی شوند.

معرفی کسب و کار آنلاین

کسب و کار

معرفی کسب و کار آنلاین

اگر شما در خانه از طریق استفاده از اینترنت بتوانید درآمدی کسب کنید یعنی شما کسب و کار آنلاین دارید. کسب و کار آنلاین ترکیبی از مهارت، دانش و خلاقیت است که بتواند نیازهای گروهی از افراد جامعه را برطرف کند. درواقع این کسب و کار یک نوع سیستم است که می‌تواند ایده‌های شما را به درآمدزایی برساند.

آشنایی با شغل منشی گری

کسب و کار

آشنایی با شغل منشی گری

همه تا حدودی با شغل منشی گری آشنایی دارند و می توانند درباره شرح وظایف آن صحبت کنند.اما ما می خواهیم به تفصیل درباره شغل منشی گری صحبت کنیم.

هر آنچه پیرامون تولید محتوا باید بدانید

کسب و کار

هر آنچه پیرامون تولید محتوا باید بدانید

عصر جدید امکانی را فراهم ساخته تا بسیاری از مشاغل به حوزه جدید منتقل شوند. بخش زیادی از معاملات، خرید و فروش ها و خدمات امروزه با گسترش فضای مجازی از شکل سنتی خود خارج شده است و در دنیای دیگری رقم می‌خورد. محتوا نویسی یا تولید محتوا نیز با توجه به همین امکان گسترش یافته است. وب‌سایت‌ها، وبلاگ‌ها، کانال ها و خلاصه هر ابزار اطلاع رسانی که در فضای مجازی وجود دارد نیازمند محتوا نویسی است. بنابراین فلسفه تولید محتوا گسترش روز به روز دنیای اینترنت و فضای مجازی است. در این یادداشت به ضرورت محتوا نویسی، اصول تولید محتوا، استخدام محتوا نویس، مهارت های لازم برای محتوا نویسی، درآمد محتوا نویسی و شیوه های آموزش محتوا نویسی به تفصیل بحث خواهیم کرد.

آشنایی با شغل محتوا نویس

کسب و کار

آشنایی با شغل محتوا نویس

سفارش کالا از سایت های مشهور چون دیجی کالا، بامیلو و... توسط مردم نشان از پردرآمد بودن شغل های اینترنتی است. با آشنا شدن روز افزون مردم با اینترنت و در دسترس بودن اینترنت در سرتاسر کشور و جهان شغل های اینترنتی رو به افزایش است.

آشنایی با مشاغل بیمه

کسب و کار

آشنایی با مشاغل بیمه

هر شخص ، در طول زندگی خود دچار حادثه و یا سوانح ناخواسته می شود ولی جبران این حوادث و اتفاقات در ادامه زندگی فرد بسیار تأثیر گذار است. بیمه را می توان بهره گیری از خدمات آن ، و هم چنین اختصاص حقوق ، برای زمان کارافتادگی یا همان بازنشستگی نام ببریم.

آشنایی با مشاغل بانکی

کسب و کار

آشنایی با مشاغل بانکی

مشاغل بانکی کلاً به کسانی که در ساختمان بانک فعالیت دارند(مدیر و معاونت، متصدی بانک، مربوط به قسمت اداری و..) اطلاق می شود و از شغل هایی است که به عنوان شغل های با پرستیژ خاص و دوست داشتنی برای هر دانش آموخته حساب داری و امورات بانکی و حتی دیگر عموم مردم به شمار می آید.

آشنایی با مشاغل بازاریابی

کسب و کار

آشنایی با مشاغل بازاریابی

فعالیت های تولید محصولات تا قبل از خروج از کارخانه یک مورد مهم سیستم است و خروج محصولات از کارخانه و فروش آن نیز از دیگر موارد مهم این سیستم است، که بازاریابی در قسمت دوم بسیار تاثیر گذار است. مفهوم ارزش و ارزش یابی محصولات در فضای بازاریابی جایگاه خود رادارند؛ اما قبل از این جایگاه باید به این نکته اشاره کنیم که مشتری و مصرف کننده نیاز به آگاهی و اطلاع از محصول دارند.