پرداخت ۱۴۸۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در بوشهر

نوشته شده توسط

مدیر سایت

پرداخت ۱۴۸۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در بوشهر

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز یکشنبه در دور سوم سفرهای شهرستانی خود در بازدید از هشت پروژه شهرستان دشتستان گفت:تسهیلات ابلاغی استان بوشهر در بخش اشتغال روستایی یکهزار و ۱۵۸ میلیارد ریال است که استان بوشهر تاکنون حدود ۲ هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال طرح مصوب داشته است که این میزان ۲۸ درصد بیشتر از سهم ابلاغی این استان است.

وی یادآورشد:پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در راستای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار از اولویتهای استان است که با جدیت برنحوه اجرای طرحها و روند پرداخت نظارت می شود.
استاندار بوشهر اظهارداشت:تکمیل و بهره بردرای از واحدهای تولیدی و اشتغالزا در مناطق روستایی موجب اشتغال پایدار روستایی و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها می شود.
وی بیان کرد: بانکها با تسهیل گری و به منظور حمایت از اشتغال پایدار بر پرداخت تسهیلات به تولید کنندگان اهتمام ورزند و هیچگونه کم کاری در این راستا پذیرفتنی نیست.
محمد تقی منوچهری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: هم اکنون ۳۰ واحد سردخانه با ظرفیت ۲۸ هزار تن در دشتستان برای فرآوری، بسته بندی و صادرات خرما فعال هستند و از محل تسهیلات روستایی ۱۸ واحد سردخانه جدید با ظرفیت ۲۰ هزار تن در دست اجراست که به زودی وارد مرحله تولید می شوند.

ارسال نظر