چرا کاریابی آنلاین بهترین روش استخدام است؟

نوشته شده توسط

سمیرا نقیبی

چرا کاریابی آنلاین بهترین روش استخدام است؟

کاریابی آنلاین از روش های نوین کاریابی و تلاش برای استخدام است که مزایای بسیاری داشته و با اتکا بر آن می توان به شکلی بهینه تر استخدام شد.

کاریابی آنلاین مدتی است که به عنوان بهترین روش کاریابی معرفی شده و وب سایت های استخدام در این زمینه مانند پلی برای رساندن کارفرمایان و کارجویان به هم، عمل می کنند. اما باید دید چه شد که از فرم جستجوی مشاغل در صفحه آگهی روزنامه و سپردن برای کار به این و آن، خارج شده و به راحتی در حالی که پشت سیستم کامپیوتری نشسته ایم، رزومه شغلی خود را برای مشاغل گوناگون ارسال کرده و منتظر پاسخ آن ها خواهیم ماند.

در ادامه با الواستخدام همراه باشید، تا به مزایای کاریابی آنلاین بپردازیم.

مزایای کاریابی آنلاین

نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود

در این حالت، نیازی نیست که به شرکت های مختلف مراجعه کرده و در هر یک از آن ها مدت زمانی قابل توجه را در نوبت بمانید تا تنها یک فرم استخدام به شما داده شده و پس از پر و تکمیل کردن آن، روزها و ساعت ها منتظر تماس از سوی شرکت بمانید تا به شما خبر برسد که آیا در مرحله اول مصاحبه پذیرفته شده اید یا خیر. با استفاده از وب سایت های استخدام، می توانید بدون نیاز به حضور پیدا کردن در شرکت ها، تنها روزمه خود را از طریق این وب سایت ها ارسال کرده و به شکلی حرفه ای، از طریق همان وب سایت پاسخ خود را از سوی کارفرما دریافت کنید. در این حالت نیز نیاز به مراجعه حضوری خواهد بود. اما در شرایطی شما به شرکت مراجعه می کنید که پیشتر رزومه تان توسط کارفرما مطالعه شده و مورد تائید ابتدایی قرار گرفته است.

الو استخدام به عنوان یک مرجع جامع استخدام و وب سایت دورکاری در کشور فعالیت داشته و شما می توانید به عنوان کارفرما یا جوینده کار در این فضای گسترده، به ثبت درخواست کارجو یا ثبت درخواست کار بپردازید.

در الواستخدام، استخدام کلیه شهرها از جمله استخدام تهران، استخدام کرج، استخدام مشهد، استخدام اصفهان، استخدام تبریز، استخدام شیراز، استخدام اهواز، استخدام قم، استخدام کرمانشاه، استخدام ارومیه و ... را داریم.

شما می توانید همین طور در گروه های شغلی مختلف از جمله استخدام حسابدار، استخدام برنامه نویس، استخدام فروشنده، استخدام مستخدم، استخدام مشاغل فروش، استخدام مشاغل وب، استخدام مشاغلی مالی، استخدام مشاغل خدمات مشتری، استخدام بازاریاب، استخدام کارمند اداری، استخدام پیک موتوری، استخدام مدرس زبان انگلیسی، استخدام مشاغل بازاریابی، اسخدام مشاغل مهارتی، استخدام مشاغل آموزشی، استخدام کارشناس فروش، استخدام آشپز، استخدام راننده، استخدام گرافیست، استخدام مشاغل اداری، استخدام مشاغل مراقبت بهداشت، استخدام مشاغل آشپزی، استخدام منشی، استخدام ناخن کار، استخدام کارگر ساده، استخدام طراح وب سایت، استخدام مشاغل حسابداری، استخدام مشاغل طراحی خلاقانه، استخدام مشاغل حمل و نقل و ... وارد شوید.

الو استخدام، سایت حرفه ای جستجوی فرصت های شغلی و آگهی های استخدام، بر اساس آخرین متد شغل یابی طراحی گردیده است. امکان جستجوی انواع دسته بندی سنتی و عمومی مشاغل، عنوان شغلی، سن و جنسیت، نوع همکاری، محل کار و رشته تحصیلی مورد نیاز، فراهم گردیده است. همچنین با ثبت همکاری در هر آگهی استخدام، ارتباطی زیبا بین کارفرمایان و کارجویان استخدامی فراهم گردیده است. علاوه بر جستجو، کاربران می توانند با ایجاد زنگ شغلی، از آخرین و بهترین فرصت های شغلی با ارسال ایمیل مطلع گردند.

دسته بندی ها در این وب سایت شامل متخصصین و مهندسین، کارکنان رایانه و فناوری، کارکنان مالی و حسابداری، کارکنان مهارتی و خدماتی، کارکنان پشتیبانی و اداری، کارکنان فروش و بازاریابی، کارکنان حمل و نقل، کارکنان مشاغل ساده، کارکنان آموزشی و کارکنان هنری و رسانه می شوند.

به مشاغل گوناگونی دسترسی دارید

زمانی که شما به یک وب سایت استخدام و کاریابی مراجعه می کنید، انواع و اقسام مشاغل در گروه های مختلف در آن قرار دارد و با گستردگی زیادی در زمینه اشتغالی خود روبرو خواهید شد. ممکن است در شرایط معمولی روزانه موفق به ارسال رزومه خود برای چند کارفرما شوید و در شرایط ایده آل، حتی روزانه عددی دو رقمی ارسال رزومه داشته باشید. به این ترتیب شانس استخدام شما به مراتب بالاتر رفته و در زمانی کوتاه تر موفق به استخدام در مرتبه شغلی خود خواهید شد. به این شکل می توانید اطلاعات مربوط به موقعیت های شغلی مختلف را نیز به درستی بررسی کرده و در نهایت بهترین شغل مطابق با انتظارات خود را پیدا کنید.

مطالعه وضعیت شرکت ها

غالبا در وب سایت های استخدام و گونه استخدام و کاریابی آنلاین، شما فرصت آن را دارید که مطالعه درستی نسبت به وضعیت شرکت هایی که درخواست کارمند داشته اند، صورت داده و دید بهتر و مفیدی نسبت به آن ها به دست بیاورید. معمولا شرکت ها مختصری از رزومه خود را در صفحه استخدام قرار می دهند و حتی اگر در اینجا به اندازه کافی اطلاعات به دست نیاورده باشید، می توانید با یک جستجو در فضای نت، اطلاعات مورد نظر خود را کسب کنید. به این شکل تصمیم بهتری بابت استخدام یا عدم استخدام در چنین شرکتی گرفته و مخیر هستید که رزومه خود را برای آن شرکت ارسال کرده یا از آن صرف نظر نمایید.

سخن پایانی 

با کاریابی آنلاین امکان استخدام در زمانی کوتاه تر وجود دارد و شما می توانید از هر موقعیت جغرافیایی که در آن قرار دارید، به جستجوی شغل مورد نظر خود مشغول باشید. حتی ار در سفر به سر می برید، به راحتی می توانید با اتصال به اینترنت و وارد شدن به سایت کاریابی، مشاغل مورد نظر خود را گزینش کرده و منتظر پاسخ کارفرما بمانید. به این صورت هیچ فرصتی را هدر نداده و در کمترین زمان، استخدام خواهید شد.

برچسبها کاریابی
نظری برای این مقاله ثبت نشده است