معرفی بهترین شغل ها برای استخدام تهران

نوشته شده توسط

سمیرا نقیبی

معرفی بهترین شغل ها برای استخدام تهران

اگر در این روزهای کرونایی، به دنبال شغلی برای استخدام تهران هستید، می توانید این مطلب را مطالعه کرده تا با بهترین ایده های شغلی و کسب و کار آشنا شوید و کار مناسب خود را بیابید.

در این روزها که ویروس کرونا مهمان کره زمین شده است، برخی از افراد کار خود را از دست داده اند. از این رو برخی ها در آگهی های استخدام تهران دنبال یک شغل مناسب برای خود می گردند. اما به راستی در این روزها، چه شغلی را می توان انتخاب نمود که بازدهی مالی آن بالا باشد. در این مطلب ما چند شغل را به شما معرفی می کنیم.

بهترین شغل ها برای استخدام تهران

از آنجایی که در کلان شهر تهران، افراد زیادی زندگی می کنند، لذا می توانید به انجام کارهای مختلفی روی آورید و درآمد کسب کنید. درست است که می توانیم به جرات بگوییم اغلب این مشاغل اشباع شده هستند، اما هنوز هم می توان فصت های شغلی را برای استخدام تهران پیدا کرد. حال ممکن است از خود بپرسید، این فرصت های شغلی کدامند؟

فروشنده آنلاین

یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای استخدام تهران انجام دهید، فروشندگی آنلاین است. در این روزها که کمتر کسی به دلیل انتشار ویروس کرونا، تمایل به خرید حضوری دارد، شما می توانید تبحر خود را در فروشندگی آنلاین نشان دهید. اگر برای راه اندازی یک وب سایت و فروش محصولات دانش کافی ندارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم در میان کسب و کارهای موجود، به دنبال آن دسته از کارهایی بروید که فروشگاهی در بستر اینترنت دارند. خوشبختانه میزان فروشگاه های آنلاین این روزها بسیار زیاد شده است و شما می توانید به راحتی شغل مورد نظر خود را پیدا کنید. برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی بر خلاف مغازه های فیزیکی لزوما به مبلغ سرمایه زیادی نیاز نداریم و شما به راحتی می توانید با اختصاص دادن سرمایه محدود نیز این فروشگاه ها را راه اندازی کنید. مهم نیست که تا چه اندازه پول دارید، تنها فروشگاه آنلاین خود را برپا کرده و اجناسی که قرار است روی آن ها فروش داشته باشید را در این فروشگاه به خوبی نمایش دهید. به این ترتیب می توانید پس از دریافت سفارش نسبت به تامین اجناس اقدام کرده و هیچ پولی ا زاین بابت بلوکه نکنید. این مشکلی است که در مغازه ها و فروشگاه های با ماهیت فیزیکی داریم و حتما باید سرمایه قابل توجهی روی اجناس بلوکه شده باشد تا با رسیدن به نقطه فروش به مشتری، این پول رها شده و به نقدینگی تبیدل شود. اما در خصوص فروشگاه های آنلاین، لزوما با چنین چیزی روبرو نیستیم و شما مجبور به استاک کردن اجناس در انبار خود نخواهید بود. البته زمانی که از پر فروش بودن محصولی اطمینان حاصل کردید، خوب است که مقداری از آن را تهیه کرده و در انبار نگهداری کنید. زیرا سرعت در ارسال سفارش خرید مشتری، یکی از امتیازاتی است که از آن بهره مند خواهید شد و این به کسب اعتبار و محبوبیت وب سایت فروش آنلاین شما کمک زیادی خواهد کرد.

 

فروشنده آنلاین در استخدام تهران

 

فروشنده اقلام مورد نیاز

شاید از خود بپرسید که آیا تنها فروشندگی آنلاین در این روزها برای استخدام تهران کارآمد است. در پاسخ باید بگوییم که خیر! درست است که افراد در قرنطینه خانگی به سر می برند، اما نیازهای آن ها همانند گذشته بر سر جای خود باقی مانده است و اتفاقا می توانیم بگوییم که این نیازها بیشتر نیز شده است. لیستی از اقلام مورد نیاز افراد را تهیه کنید و به سراغ کسب و کارهایی بروید که مشغول فروش این محصولات هستند. از آنجایی که این نیازها تمامی ندارد، لذا همیشه برای آن ها، شغلی مورد نیاز است. با ظهور کرونا فصل تازه ای در دنیای خرید و فروش باز شد و مردمی که پیش از این علاقه مند بودند ساعت ها در بازار و بین مغازه ها به گشت و گذار پرداخته و در نهایت خرید خود را انجام دهند، چاره ای جز خرید آنلاین یا سفارش تلفنی به سوپرمارکت ها و مغازه ها ندارند. از این روی کسب و کار در زمینه فروشندگی آنلاین نیز توسعه زیادی پیدا کرده است. به واقع اگر می خواهید از دنیای وب و فروش آنلاین سودی به دست بیاورید، همین سال ها وقت طلایی آن است. زمانی که توجه جهان بیش از هر وقت دیگری به سمت فروشگاه های آنلاین و امکان خرید کردن آنلاین فراهم شده و می توان از این طریق به سودآوری خوبی دست یافت.

گرافیست

یکی دیگر از بهترین مشاغل و سودآورترین مشاغلی که برای استخدام تهران می توانید انتخاب کنید، گرافیست و کارهای گرافیکی است. بازار کار برای گرافیست ها بسیار زیاد است. چرا که برای هر کاری به خصوص در زمینه فعالیت های آنلاین، برندسازی، تبلیغاتی و ... به گرافیست نیاز است تا بتوانند طرح های زیبایی را خلق کنند. بدون تردید، گرافیست یکی از بهترین مشاغلی است که در سراسر دنیا برای آن کار وجود خواهد داشت. گرافیست ها زمینه کاری بسیار متنوعی دارند و بسته به این که سطح توانمندی آن ها چه قدر باشد، می توانند در مشاغل گوناگون وارد شده و کاربردهای مختلف را برای صنایع و مشاغل مختلف داشته باشند. از این رو در صورتی که درس گرافیک خوانده باشید یا به هر ترتیب بتوانید در این زمینه فعالیت حرفه ای از خود نشان دهید، زمینه کاری و بازار مناسبی برای شما وجود خواهد داشت و حتی این فرصت را پیدا می کنید تا به صورت همزمان از چندین شرکت و کارفرمای مختلف، پروژه دریافت کرده و تمام آن ها را همزمان پیش ببرید. این باعث می شود که منابع درآمدی مختلف داشته  و به این ترتیب نگرانی از بابت به پایان رسیدن همکاری با یکی از تیم هایی که طرف همکاری شان هستید، نداشته باشید. این یکی از بهترین متدها برای کسب درآمد حداکثری است که در زمان واحد با چندین شرکت مشغول به همکاری شده و درآمدهای مستقلی از هر یک از آن ها داشته باشید. به این صورت همان درآمدی که در یک کار مستقیم با یک شرکت می توانستید داشته باشید را از چندین منبع مختلف به دست می آورید. البته چنین چیزی نیازمند کار کردن به مراتب قوی تر شما بوده و باید ساعات کاری بیشتری را در روز مشغول به کار باشید. در حقیقت مقدار زمانی که برای به انجام رساندن یک پروژه اختصاص می دادید، اکنون به چنیدن پروژه مختلف اختصاص داده شده و طبیعتا شما نیز باید چندین برابر وقت و زمان بگذارید. در صورتی که چنین پتانسیلی را در خود یافته و فکر می کنید که قادر به انجام آن هستید، آستین ها را بالا زده و از این اعتبار و محل حداکثر استفاده را ببرید.

استخدام تهران

طراح وب

چه بخواهید چه نخواهید، این روزها دنیا با سرعت زیادی رو به آنلاین شدن پیش می رود و برای باقی ماندن در میدان رقابت، باید با این دنیا آشنا باشید. حال در نظر داشته باشید که برای ماندن در این میدان، باید بسترهای لازم فراهم باشد و این بسترها توسط طراحان وب سایت انجام ‌می شود. از طرف دیگر خوب است بدانید که نه تنها در استخدام تهران، بلکه در سایر شهرها و کشورها برای این شغل، خواهان وجود دارد. حتی اگر دوست داشته باشید، می توانید به صورت فریلنس هم از این کار، پول درآورید. با توجه به این که تمامی مشغال و کسب و کارها این روزها به یک وب سایت نیاز دارند و حتی سنتی ترین افراد ضرورت ایجاد یک وب سایت برای معرفی خدمات یا کالای خود را درک کرده اند، عجیب نیست که بازار کار طراحان وب حسابی گرم شده و آن ها از پی هم مشتری داشته باشند. سایت هایی که قرار است به تازگی راه افتاده و آن هایی که نیاز به تغییرات خاصی را دارند و لازم است که به هر شکلی بهینه سازی شوند، به طراحان وب سپرده شده و از این جهت نیز این افراد بازار کار داغی خواهند داشت. اگر شما نیز دارای علم و تجربه در زمینه طراحی وب هستید، لازم است که در این حوزه با اقتدار کامل وارد شده و شانس خود را به خوبی بیازمایید.

الو استخدام به عنوان یک مرجع جامع استخدام و وب سایت دورکاری در کشور فعالیت داشته و شما می توانید به عنوان کارفرما یا جوینده کار در این فضای گسترده، به ثبت درخواست کارجو یا ثبت درخواست کار بپردازید.

در الواستخدام، استخدام کلیه شهرها از جمله استخدام تهران، استخدام کرج، استخدام مشهد، استخدام اصفهان، استخدام تبریز، استخدام شیراز، استخدام اهواز، استخدام قم، استخدام کرمانشاه، استخدام ارومیه و ... را داریم.

شما می توانید همین طور در گروه های شغلی مختلف از جمله استخدام حسابدار، استخدام برنامه نویس، استخدام فروشنده، استخدام مستخدم، استخدام مشاغل فروش، استخدام مشاغل وب، استخدام مشاغلی مالی، استخدام مشاغل خدمات مشتری، استخدام بازاریاب، استخدام کارمند اداری، استخدام پیک موتوری، استخدام مدرس زبان انگلیسی، استخدام مشاغل بازاریابی، اسخدام مشاغل مهارتی، استخدام مشاغل آموزشی، استخدام کارشناس فروش، استخدام آشپز، استخدام راننده، استخدام گرافیست، استخدام مشاغل اداری، استخدام مشاغل مراقبت بهداشت، استخدام مشاغل آشپزی، استخدام منشی، استخدام ناخن کار، استخدام کارگر ساده، استخدام طراح وب سایت، استخدام مشاغل حسابداری، استخدام مشاغل طراحی خلاقانه، استخدام مشاغل حمل و نقل و ... وارد شوید.

الو استخدام، سایت حرفه ای جستجوی فرصت های شغلی و آگهی های استخدام، بر اساس آخرین متد شغل یابی طراحی گردیده است. امکان جستجوی انواع دسته بندی سنتی و عمومی مشاغل، عنوان شغلی، سن و جنسیت، نوع همکاری، محل کار و رشته تحصیلی مورد نیاز، فراهم گردیده است. همچنین با ثبت همکاری در هر آگهی استخدام، ارتباطی زیبا بین کارفرمایان و کارجویان استخدامی فراهم گردیده است. علاوه بر جستجو، کاربران می توانند با ایجاد زنگ شغلی، از آخرین و بهترین فرصت های شغلی با ارسال ایمیل مطلع گردند.

دسته بندی ها در این وب سایت شامل متخصصین و مهندسین، کارکنان رایانه و فناوری، کارکنان مالی و حسابداری، کارکنان مهارتی و خدماتی، کارکنان پشتیبانی و اداری، کارکنان فروش و بازاریابی، کارکنان حمل و نقل، کارکنان مشاغل ساده، کارکنان آموزشی و کارکنان هنری و رسانه می شوند.

طراحی وب از آن دسته مشاغل است که می توان در زمان واحد چندین پروژه هم زمان داشت و به این شکل سطح درآمدی را به اندازه ای قابل توجه افزایش داد. اگر شما نیز نمونه کارهای موفقی داشته باشید، با آمدن هر مشتری، مشتری های بعدی وی نیز از راه خواهند رسید و این به شما امکان آن را می دهد که چند پروژه را به صورت همزمان از مشتری های مختلف دریافت کرده و با اختصاص دادن وقت کافی، برای هر یک از آن ها، در پایان فصل به درآمد بهتری نسبت به شرایطی که تنها روی یک وب سایت متمرکز باشید، به دست بیاورید. البته این نیازمند کوشش و تلاش بیشتری بوده و حتما باید وقت به مراتب افزون تری برای آن اختصاص دهید. با این همه چنین چیزی کمک می کند تا به نوعی زودتر و سریع تر به اهداف مالی خود دست یابید. از این روی در صورتی که مایل به کسب درآمد بیشتر هستید، حتما برای دریافت چندین پروژه خیز برداشته و خود را به این شکل مشغول تر و پردآمدتر سازید. البته این نیازمند پیش زمینه ای است که قبلا در خود یافته باشید و اطمینان داشته باشید که قادر به انجام چند کار به صورت همزمان هستید. در غیر این صورت، نه تنها به درآمد مناسبی دست نخواهید یافت، بلکه مشتریان شما ناراضی شده و از این که کار وب سایت خود را به شما سپرده اند، سخت پشیمان خواهند گشت. این برهم خوردن اعتبار و حسن شهرت، به هیچ وجه خوب نیست و آینده کاری تان را به این شکل خراب می کنید. از این جهت تنها زمانی به قبول چند پروژه به صورت همزمان بپردازید که از خود بابت به انجام رساندن بیهنه تمام آن ها اطمینان خاطر داشته باشید.

موشن گرافیست

این روزها افراد تمایل زیادی به دیدن کلیپ های کوتاه آموزنده دارند. به همین دلیل است که نیاز بسیاری به موشن گرافیست ها در هر کسب و کاری احساس می شود. از طرف دیگر می توانیم بگوییم که این شغل هنوز به مرحله اشباع نرسیده است، لذا شما می توانید به راحتی با داشتن مهارت های لازم در کسب و کارهای مختلفی مشغول به کار شوید. از سوی دیگر امکان فعالیت به صورت فریلنس نیز برای شما میسر خواهد بود. در واقع وب سایت ها نیازمند موشن ها برای به دست آوردن بازدید و سئو هستند. وب سایت هایی که می خواهند به خوبی در میدان رقابت باقی بمانند، با استخدام موشن گرافیست و به کار گرفتن وی در این زمینه، کسب کاربر کرده و رتبه آن ها نیز در موتور جستجوی گوگل به مراتب بهتر خواهد شد. توصیه می کنیم که در این زمینه با استفاده از هنر و خلاقیت خود، به سطحی حرفه ای رسیده و با داشتن نمونه کارهایی ارزنده و موفق، در جذب مشتری اقدام کنید. در صورتی که کارهای موفق شما در چند وب سایت قرار داده شده و در این زمینه اسم و رسم خوبی به دست بیاورید، قادر به دریافت پروژه های به مراتب بیشتری بوده و از این محل به درآمد مناسب و قابل توجهی دست می یابید. هر آن قدر که اسم شما در خصوص موشن گرافی بزرگتر شده و انجام کارهای موفق تری داشته باشید، می توانید رقم درخواستی تان بابت انجام این سری کارها را بالا برده و در نهایت به دستمزد رویایی خود برسید. این چیزی است که در تمامی زمینه های این چنینی پاسخگو بوده و موفقیت و بزرگتر شدن اسم و رسم در آن دنیای کاری، موجب افزایش سطح حقوق و درآمد خواهد شد.

اما در صورتی که همیشه در گوشه ای گمنام و کوچک بمانید، نباید انتظار افزایش درآمد خود را نیز بالطبع آن داشته باشید. در این صورت تنها چیزی که برای شما متصور هستیم، کارهای کوچک با سطح درآمدهای متوسط است که البت در جای خود برای برخی از افراد می تواند به اندازه کافی دلخوش کننده باشد. اما اگر شما از دسته آدم های جاه طلب هستید که می خواهید سطح درآمد و سطح حرفه ای کار خود را تا حد امکان بالا ببرید، پیش از هر چیزی خود باید در این زمینه حرفه ای ظاهر شوید.

سخن پایانی

درست است که این روزها، به دلیل انتشار ویروس کرونا، به بسیاری از مشاغل و کسب و کارها لطمه وارد شده است. اما ناامید نشوید چرا که هنوز هم شغل های بسیاری هستند که شما می توانید در آن ها مشغول به کار شده و کسب درآمد کنید. آنچه که در بالا ارائه شد، مثال هایی از بهترین شغل هایی بود که می توانید این روزها داشته باشید. چنانچه در هر کدام از آن ها مهارت دارید، دست بجنبانید و به دنبال کار بگردید و مهارت خود را در این روزهای سخت، به خود و دیگران نشان دهید.

 

 

نظری برای این مقاله ثبت نشده است